טלפון: 03-9700600
|
אתר מובייל
פתח אתר מובייל ל 3 חודשים חינם!

אתר מובייל»אתר מובייל»שירותי קידום SEM

שירותי קידום SEM

קידום אתרים וניהול קמפיינים SEM

אנו מאמינים כי שיווק נכון של אתר מובייל במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מהווה חלק מהותי בהצלחת האתר.
חברת LiveDns תנהל עבורך קמפיין פירסומי איכותי בגוגל ובפייסבוק לפי שיטות שנרכשו בחברה לאחר הכשרות רבות וניסיון בתחום ה- SEM.

מתודולגית העבודה שלנו בתחום השיווק באינטרנט היא:

מחקר מילות מפתח
מציאת מילות המפתח הנכונות הן ברמה השיווקית והן מבחינת תימחור היא הבסיס לקמפיין מצליח. מחקר איכותי ובחירת מילות מפתח מתאימות תעלה את איכות הקמפיין הפרסומי שלך ותחסוך עבורך עלויות רבות בגין כל הקלקה.
אנו מבצעים חקר מעמיק של מילות מפתח, בוחרים את המילים האיכותיות ביותר, אלה אשר יניבו את התעבורה הגבוהה ביותר לאתרך ובהתאם קבלת יותר לידים.

הקמת חשבון/פתיחת מסע פרסומי
מבנה נכון של מסע פרסום (קמפיין) ובחירת הפרמטרים הנכונים להפעלתו חשוב לא פחות מאשר בחירת מילות מפתח נכונות. הקמת קמפיין שנעשית בתבונה תכוון את הקמפיין לקהל היעד הנכון, תגדיר קבוצות מודעות מותאמות לכל קהל ותכלול מילות מפתח נכונות לכל קבוצת מודעות בהתאם לשירותים/המוצרים השונים אותם הינך מציע ללקוחותיך.

יצירת מודעות – טקסטואליות ועיצוביות
המטרה העיקרית של מודעה טקסטואלית או מודעת תמונה (באנר) היא ליצור מכירות/לידים. אנו שמים דגש מירבי על תוכן ואיכות המודעה – אנו מוודאים כי המודעה איכותית, מציגה את המותג שלך, מעבירה את המסר הנכון ומניעה לפעולה.
צוות ה- SEM שלנו בשיתוף עם הצוות הגרפי של החברה יבנה עבורך דף נחיתה מרהיב הבנוי בקפידה ואשר יעביר את המסר הנכון ויצור מכירות/לידים איכותיים.

ניהול קמפיין ואופטימיזציה
מסע פירסום אינטרנטי יש לנהל באופן שוטף בשל דינמיות השוק ועל מנת להתחרות ולנצח את המתחרים. במסגרת ניהול הקמפיין אנו בוחנים את מילות המפתח, את מודעות המתחרים ואת ביצועי מסע הפרסום בכלל וכל מודעה בפרט. הצוות שלנו יגדיר מטרות ויעדים לקמפיין ויבצע את האופטימיזציה הנדרשת להשגת יעדים אלו על ידי ביצוע פעולות אופרטיביות בתימחור מילות המפתח, בעדכון המודעות ובשיטות מקצועיות נוספות.

מעקב, ניתוח ודו"חות בקרה
אנו מבצעים מעקב וניתוח שוטף לקמפיין הפרסומי אותו אנו מנהלים עבור הלקוח. בהתאם לנתונים אותם אנו מקבלים, אנו מבצעים שינויים, שיפורים ואופטומיזציה למודעות.
המעקב מתבצע באמצעות הנתונים אותם אנו מקבלים מהמקורות בהן הוקם הקמפיין הפרסומי וניתוח הנתונים מתבצע על ידי מערכת סטטיסטיקות Google Analytics ממנה אנו מפיקים גם עבור הלקוח דו"חות תעבורה, נתוני המרה ומידע חיוני נוסף.

שירותי קידום SEM

להלן חבילות ה- SEM אותן אנו מציעים.

לא מצאת חבילה מתאימה? אנא צור קשר עם מחלקת המכירות שלנו ונשמח לבנות עבורך חבילה מותאמת אישית sales@livedns.co.il 03- 9700600

 

LiveSEMProfessional LiveSEM Premium LiveSEM Basic קמפיין SEM
עלויות
1,000 ש"ח 1,000 ש"ח 1,000 ש"ח הקמת חשבון (חד פעמי)
18% 20% 500 ש"ח ניהול חודשי שוטף
6,001-12,000 ש"ח 2,501-6,000 ש"ח 0-2,500 ש"ח תקציב פרסומי
פעולות טרום פתיחת הקמפיין
ניתוח האתר והשירותים המוצעים
איתור קהלי היעד
ניתוח מתחרים
בניית אסטרטגיה
הקמת חשבון/פתיחת מסע פרסומי
מס' מסעות פרסום/קבוצות מודעות
250-500 100-250 50-100 מחקר מילות מפתח
בניית מודעות
20 10 5 מודעות טקסט
3 2 1 מודעות באנר
2 1 - מודעות פלאש
3 2 1 בניית דף נחיתה
פלטפורמות פרסום
Google Adwords
רשתות והתקנים
מנוע חיפוש
רשת המדיה
מחשבים שולחניים וניידים
סמארטפונים וטאבלטים
כלים וניתוח
Google Analytics
מעקב המרות
דו"ח חודשי של ביצועי הקמפיין


צוות ה- SEM של LiveDns עבר הכשרות מקיפות בתחום קידום האתרים וניהול הקמפיינים הממומנים וקיבל את ההסמכות הנדרשות מ- Google לנהל מסעות פרסום תחת Google Adwords.
אנו עובדים מול הלקוח בשקיפות מלאה, מאפשרים ללקוח גישה מלאה לחלוטין לכל הנתונים ולכל הדו"חות ופועלים בשיתוף פעולה עם הלקוח להשגת היעדים של קמפיין הפרסום והקידום.

כחברה הפועלת במספר תחומי ליבה מזה שנים רבות, באפשרותנו לתת ללקוח את מכלול הפתרונות החל ברישום הדומיין, דרך הקמת אתר המובייל שלך ודף הבית האישי ועד לפתרונות פרסום מקוון וכל זאת במהירות – נוכל לדאוג לנוכחות שלך ברשת האינטרנט תוך 24 שעות!
התוצאות לא תאחרנה לבוא - לידים ולקוחות חדשים יגיעו אליך.